Soutěžící ► Slovensko


1. kategorie - MŠ a předškoláci

MěstoNázev týmuJméno vedoucíhoČlenů +
vedoucích
KrnčaMalí - veľkí vedciMartina Remeňová22 + 2
MartinsovíčatáMarta Musilová28 + 2
PrešovMalí vedciPatrícia Tuschlová15 + 2
RužomberokTatrakukáčiGabriela Gromnicová7 + 1
TrnavaMalí EdisoniSoňa Šimončičová18 + 2

2. kategorie - První stupeň ZŠ

MěstoNázev týmuJméno vedoucíhoČlenů +
vedoucích
BratislavaAmavet klub č. 962Miloslav Ofúkaný3 + 1
BratislavaDUSTYLea Danihelova16 + 1
Budimír 11Malí výskumníciJaroslava Surgentova20 + 2
KežmarokKežmarská štvorkaJanka Šišková5 + 2
KežmarokKežmarskí výskumníciJanka Šišková10 + 1
KežmarokŠKOLIENKAMarcela Barteková8 + 1
KomárnoBádateľkoviaLubomír Húšťava11 + 2
KomárnoRozmarínčatáSilvia Szabóová22 + 1
KošiceHuman 1Kornélia Vojtaníková20 + 4
MartinVýskumníciAlena Šajdáková5 + 1
Nová DubnicaFive S GirlsJana Šošovičková9 + 1
Nová DubnicaGizmoScienceJana Šošovičková8 + 1
Nová DubnicaLabyrintJana Šošovičková10 + 2
Nové Mesto nad VáhomAmavet klub č. 956Mária Ďuríková6 + 1
PalínPalínske sovičkyKatarína Točená10 + 1
RužomberokRužomberskí panteriMartina Panisová17 + 2
ZákopčieDrobciGabriela Plačková4 + 1
ZvolenApromudrciEmília Štefániková12 + 1
ZvolenPegasMiroslava Kurčíková14 + 1

3. kategorie - Druhý stupeň ZŠ a SŠ

MěstoNázev týmuJméno vedoucíhoČlenů +
vedoucích
Bánovce nad BebravouBond girlsRoman Sány4 + 1
Bánovce nad BebravouKrtiRoman Sány4 + 1
BratislavaGA FiveMorgan McNulty32 + 4
BratislavaMimoniqAndrea Rohaľová18 + 1
BytcaMierovaciMiroslava Janovová 10 + 1
BytčaPastelky z BytčeVeronika Behríková18 + 1
Dubnica n/VILLUMINÁTIVladimíra Fejová11 + 1
HolíčFantastická 6Katarína Štrbová6 + 1
HolíčMysliteliaKatarína Štrbová6 + 1
HolíčSnaživciKatarína Štrbová6 + 1
HolíčTím géniovKatarína Štrbová6 + 1
Kalná nad HronomViac hláv, viac kapustyPavol Mederly7 + 2
KošiceDráčikMarta Števková7 + 1
KošiceHuman 2Kornélia Vojtaníková10 + 2
KošiceTím HUMANPeter Protivňak4 + 1
LučenecDR.WATsIveta Papcunová7 + 2
LučenecPelikánJán Urbašík12 + 1
LučenecStonozkaĽubica Morková5 + 2
Nová Dubnica9taciJana Šošovičková12 + 2
Nová DubnicaKapria organizáciaJana Šošovičková8 + 1
Nová DubnicaNicolasovciJana Šošovičková7 + 1
Nová DubnicaVeďáciJana Šošovičková9 + 1
Nové Mesto nad VáhomAmavet Nové Mesto nad VáhomHana Trúsiková2 + 1
Považská BystricaMATIGOLýdia Špániková6 + 1
SninaPAKTovkaMilana Buhajová4 + 1
SninaPrima žiaciEdita Andrejčiková5 + 1
TrnavaEinsteinerkyOľga Hírešová4 + 1
TvrdošínŠmálikovciBeáta Marasová13 + 1
Veľký ĎurKalkulátoriMartina Močárová11 + 1
ZákopčieFlegmošiLenka Paseková15 + 1
ZákopčiePohoďáciLenka Paseková17 + 1
ŽilinaMalé veselé hranolkyAneta Bohmová29 + 3
ŽilinaTercia BMartina Košutová28 + 3

4. kategorie - Střední školy

MěstoNázev týmuJméno vedoucíhoČlenů +
vedoucích
BratislavaKladivoAndrea Rohaľová20 + 1
BytčaPEKOVeronika Behríková4 + 1
Dlhé nad CirochouLonely WolfJakub Petrík4 + 1
KežmarokKyanidyNatália Abtová4 + 0
KošiceDelta TeamLadislav Horváth5 + 1
KošiceelektroniciTatiana Hoffmannová15 + 4
KošicestrojariPeter Fábik10 + 2
MartinmillenniumTomáš Červeň6 + 1
SenicaSOŠBeáta Gedeonová15 + 1
SninaBioTeamJanka Potucká4 + 1
SninaSninské TigreJana Petrovajová5 + 1
Vranov nad Topľou GYVVJán Motešický4 + 1
ŽilinaGAJGOAdriána Pešková26 + 1
ŽilinaKvinta APavol Babjak28 + 1
Žilinaone team one dreamIvana Drábová4 + 1