Soutěžící ► Česká republika


1. kategorie - MŠ a předškoláci

MěstoNázev týmuJméno vedoucíhoČlenů +
vedoucích
BrnoNaše školkaLenka Chládková17 + 2
Frýdek-MístekZvídálciRadka Juhászová22 + 1
HavířovČesílciAlexandra Grabovská10 + 2
HolešovTymjánciBarbora Winklerová3 + 1
Horní Heřmanice 13HeřmánciMarcela Cacková10 + 1
Hradec Králové 2Mateřská škola KamarádMarie Zlatníková6 + 2
KolovečMŠ TěšoviceLucie Khasová22 + 1
NečtinyMalí koumáciJana Večeřová20 + 2
OpavaModré kuličkyMartina Mokrošová27 + 2
OstravaČervené pandyMagdaléna Němcová15 + 2
PrahaPampeliškyŠárka Kučerová15 + 2
Praha 1Akademické předškolní centrum AVČRAnna Chábová28 + 4
Praha 5 - BarrandovkocickyTaťána Machová28 + 2
VrchlabíKřižíci z VrchlabíJaroš Stříbrný28 + 2
ZávišiceSovičkyBohdana Jarolímová14 + 1

2. kategorie - První stupeň ZŠ

MěstoNázev týmuJméno vedoucíhoČlenů +
vedoucích
BENEŠOVPÁŤÁCIKVĚTOSLAVA ADAMČÍKOVÁ20 + 1
BrnoA je to!Martina Horváthová8 + 1
BrnoRakeťáciMartina Horváthová8 + 1
BrnoTřetí AHana Šťastná24 + 1
České BudějoviceRůžovkyIva Rausová7 + 1
České BudějoviceŽabáciRadovan Mikeš9 + 1
Český KrumlovFištróni z KrumlovaDenisa Sedláčková10 + 1
ChabařoviceŠikulové IDagmar Brožová12 + 1
CholticeVšeználciMarie Brožová13 + 1
DobřejoviceSíla se probouzí v DobřejovicíchPeter Zafka15 + 2
Dolní LánovMimoniLenka Gažiková12 + 1
Frýdek - MístekOříšci5Libor Kvapil8 + 1
Frýdek-MístekMolekulyRadka Juhászová4 + 1
Havířov-Šumbark JarošáciPetr Ogrocki8 + 1
Heřmanův MěstecKMV 1Jiří Mach6 + 1
Holešov TymyjániBarbora Winklerová9 + 1
Horní PolicePoličáciPavla Šmídová7 + 1
Horní PoliceŠikovné rucePavla Šmídová12 + 2
Horní PoliceSparťaniPavla Šmídová7 + 1
Hradec KrálovéDelfíniDaniela Truhlářová6 + 1
IvančiceIvančická dvacetšestkaEster Klodová26 + 1
Jablonec nad NisouAntonínciŠtěpánka Fabiánová7 + 1
JičíněvesMalí PandytiLukáš Bílek8 + 2
KladnoIQáčiRenata Hajníková4 + 1
KladnoMagnetiRenata Hajníková4 + 1
KounicePátračiPetra Marhounová6 + 2
KOUŘIMOstřížiDana Polcerová9 + 1
KrasliceKraslické hlavičkyIva Sokolová5 + 5
LiberecMladí DebrujářiAlena Šáfrová4 + 1
LibochoviceOSTROVANÉEva Štorová30 + 1
LukovLukovský bleskJiří Šára14 + 1
Lysá nad LabemPavouciSimona Sabáková11 + 1
MorkovicemudrcovéRadka Zdražilová5 + 1
Nečtiny 39Konstruktéři budoucnostiRadka Šístková15 + 1
Nečtiny 39ŠikulovéPetra Bartásková13 + 1
Nový JičínČtvrťáciZuzana Kociánová4 + 1
Nový JičínEinsteiniBarbora Kamasová4 + 1
Nový JičínIIíčkaBarbora Kamasová4 + 2
Nový JičínLiga mistrů U. F. A.Zuzana Kociánová4 + 1
Nový JičínMozkomorovéBarbora Kamasová4 + 1
NymburkGeniální meteoritiDavid Michálek6 + 1
NymburkMozkouniDavid Michálek6 + 1
NymburkRadioaktivní EinsteiniDavid Michálek5 + 1
NymburkVševědciDavid Michálek6 + 1
OlomoucAlfyAlena Vaníčková8 + 1
OlomoucChemiciAlena Vaníčková10 + 1
Ostrava 8KoumáciHelena Mihálová18 + 1
Ostrava-PorubaMonty School 1Markéta Jurštáková9 + 2
Ostrava-PorubaMonty School 2Markéta Jurštáková5 + 1
Ostrava-PorubaVševědovéFilip Svoboda4 + 1
Ostrava-PřívozMalí vědátořiJana Seidlová18 + 1
Pardubicesuper žáciPavlína Dlabková19 + 1
PetřvaldSluníčko-PetřvaldIlona Křižákova7 + 1
PlzeňKoťataMichaela Koutová8 + 1
PlzeňKřižíciStanislava Panzerová18 + 2
PlzeňLiga chytrýchMiloslava Schnebergerová17 + 1
PlzeňŠikovné MakoviceKateřina Paušová6 + 1
PlzeňZvídavíKrausová Ivona9 + 1
PolešovicšePokusácijirina martykanova10 + 1
PoličkaŠikulkyJitka Junková5 + 1
PoličkaSovíniJitka Junková5 + 1
POPELÍNPROZKOUMÁCILIBUŠE ŠIMONOVÁ25 + 1
PrahaSpektrumJakub Režňák 5 + 1
Praha 4Modřanští techniciVáclav Olmer6 + 1
Praha 7OrteňáciMonika Hodaňová14 + 1
Praha 8Vědci z HovorčovickéJaroslav Skokan3 + 1
Přemyslovice 353PřemkyHana Doleželová8 + 1
Přerov nad LabemPolabští PřerováciVlasta Karásková23 + 1
PyšelyZvídavé makovičkyIlona Vaculíková10 + 1
Rataje, okres Kroměříž RatajáciDenisa Urbánková23 + 2
RočovKoumáčciDagmar Bajáková16 + 1
SedlčanyKamarádiIveta Reinischová27 + 1
Špindlerův MlýnŠpindlataPavlína Šustková12 + 1
Sulejovicepřírodovědný kroužekJaroslava Švejkarová16 + 1
TečoviceKoumáci - PíditeléIva Hájková11 + 1
TepliceBadatelé Ferda 1.BHana Havlová20 + 1
TuklatyTuklaťáciOlga Vokřálová5 + 1
Tymákov 100Einsteinova partaZŠ Tymákov6 + 1
Velké MeziříčíGrimovéEva Dvořáková9 + 1
Větrný JeníkovPokusíciBlanka Vodová6 + 1
Větrný Jeníkov ŽárovkyBlanka Vodová5 + 1
VítkovSprávná pětkaHana Halamíčková24 + 1
Vysoké MýtoKulíšciMarta Suchomelová6 + 1
ZákolanyPrůzkumníci z BudčeHana Hlinková12 + 1
ZákolanySlaměnkaPavla Pazderová Merlinová8 + 1
Žarošice 321MikrošiMarcela Kobzinková12 + 1
Žarošice 321Mikroši IMarcela Kobzinková12 + 1
Žarošice 321Mikroši II.Marcela Kobzinková12 + 1
ŽatecKomeňáčekDenisa Janíková24 + 1
Žďár nad SázavouKukadlaVěra Blažíčková7 + 1
Zruč nad SázavouPro slepičí kvočLenka Scholzová4 + 1

3. kategorie - Druhý stupeň ZŠ a SŠ

MěstoNázev týmuJméno vedoucíhoČlenů +
vedoucích
BedihošťHorníciViera Horňáková9 + 1
DomažliceČervíciHana Slachová14 + 1
BlatnáAgamáciJan Lepič1 + 1
BlatnáAjnštajnovéLukáš Vaněček7 + 1
Brandýs nad LabemChlupaté neuronyMiroslava Podávková4 + 1
Brandýs nad LabemGoogolMiroslava Podávková4 + 1
Brandýs nad LabemJednorožkyMiroslava Podávková4 + 1
Brandýs nad LabemKvarkyMiroslava Podávková4 + 1
Brandýs nad LabemNanobotiMiroslava Podávková4 + 1
Brandýs nad LabemSobíciMiroslava Podávková4 + 1
BrnoČtyřkaMiroslav Kubera4 + 1
BrnoDokonalá číslaEva gebhardtová4 + 4
BrnoEinstein - novéMiroslav Kubera1 + 1
BrnoFor KiwiZdeňek Kadeřábek4 + 1
Brnofyzikální gangBohumila Kroupová5 + 1
BrnoGeniální mozkyMiroslav Kubera5 + 1
BrnoLollipopZdeněk Kadeřábek4 + 1
BrnoNejkřenZdeněk Kadeřábek4 + 1
BrnoOsmá AHana Šťastná18 + 1
BrnoOsmá BHana Šťastná17 + 1
BrnoSaucisses III.Miroslav Kubera3 + 1
BrnoSaucisses V.Miroslav Kubera4 + 1
BrnoSaucisses VI.Miroslav Kubera4 + 1
BrnoSpolek 8 betaBohumila Kroupová4 + 1
BrnoToxiciMichaela Černá5 + 1
BrnoToxidiMarek Coufal5 + 1
BrnoUnicorns Jiří Čaďa 4 + 4
BrnovodovkyZdeněk Kadeřábek4 + 1
ČáslavPrima atomyJana Krejčíková20 + 1
CerhoviceLemuři z CerhovicJan Šebesta6 + 1
Česká LípaElektric hypeJana Novotna3 + 1
Česká Skalice4PIGSAlena Žučková4 + 1
Česká SkaliceBramboryAlena Žučková7 + 1
Česká SkaliceMarshmallowAlena Žučková5 + 1
Česká SkalicePVOPPAlena Žučková5 + 1
Česká SkaliceRafaeloAlena Žučková5 + 1
Česká SkaliceSmart CatsAlena Zučková6 + 1
Česká SkaliceTRIBUSAlena Žučková3 + 1
České BudějoviceatomyRadovan Mikeš9 + 1
České BudějoviceBábofkyIveta Nagyová4 + 1
České BudějoviceDestructionTeamMiroslava Čermáková7 + 2
České BudějoviceGJVJmastersJan Nevečeřal4 + 1
České BudějoviceP x ERadovan Mikeš8 + 1
České BudějovicePižmoniIveta Nagyová4 + 1
České BudějoviceRebelovéIveta Nagyová5 + 1
České BudějoviceTest TubesIveta Nagyová4 + 1
České BudějoviceThe TučňáciIveta Nagyová4 + 1
České BudějoviceZdeka je Katka BlažkováIveta Nagyová4 + 1
Český BrodSyčáciPetra Kaiferová7 + 2
Český BrodzskourimMagdaléna Choutková5-10 + 1
ChabařoviceŠikulové 2Dagmar Brožová2 + 1
ChomutovMargotkyNela Vlasáková2 + 1
ChrastChroustiZdeňka Žejdliková4 + 1
DobráDobráciBlanka Vroblová19 + 1
Dobříš4 newtonyHana Petráková Hartmannová4 + 1
DobříšAtomosHana Petráková Hartmannová4 + 1
DobříšNeandrtálciHana Petráková Hartmannová4 + 1
Dolní BenešovKlamerkyLeon Hahn10 + 1
Domažlice(J)ElitaHana Jano2 + 1
DomažliceKrocaniHana Slachová4 + 1
DomažlicePilotiHana Jano4 + 1
DomažlicePuntíciHana Slachová7 + 1
DomažlicePuntíkovéHana Slachová7 + 1
DomažliceŽelvy jedou Hana Jano5 + 1
DubňanyTrávníčkovy sekačkyMarta Chludilová25 + 1
DubňanyVydry s.r.o.Marta Chludilová25 + 1
Frýdek-MístekOříšci7Libor Kvapil28 + 1
HartmaniceNounajmeŠkola Hartmanice8 + 1
HavířovFattyArmyIrena Fikáčková4 + 1
HavířovKomeňáciIrena Fikáčková6 + 1
HavířovPočkej siAlexandra Grabovská4 + 1
HavířovTýmMonika Bouchalová4 + 1
HavířovŹářivkyAlexandra Grabovská5 + 1
Havlíčkův BrodVirusáciVítek Janeček5 + 1
Havlíčkův BrodZWEISTEINIVáclav Vydlák10 + 1
HejniceBobuleNatálie Justová11 + 2
Heřmanův MěstecKMV 2Jiří Mach5 + 1
Holešov Tymy-borciBarbora Winklerová2 + 1
Horní PoliceBAT teamHonza Kacafirek4 + 1
Horní POliceDAS teamJan Kacafírek3 + 1
Horní PoliceDASteamHonza Kacafírek3 + 1
Horní PoliceTAB teamJan Kacafírek3 + 1
Horní PoliceVLM teamJan Kacafírek3 + 1
HumpolecAbsolutní nulyMilan Hlaváček5 + 1
HumpolecBaryonyLukáš Krtek3 + 1
HumpolecFUTURENatálie Kičinová12 + 1
HumpolecLachtaniMartin Hendrych6 + 1
HumpolecPárky v rohlíkuJiří Skotal5 + 1
HumpolecSpeedyNela Šikýřová4 + 1
HumpolecTigersTereza Točíková5 + 1
Jablonec nad NisouJablonečtí antonínciŠtěpánka Fabiánová15 + 1
JihlavaZŠ TGM JihlavaMarie Palánová15 + 1
Jílové u PrahyPepřenkyVeronika Olšovcová4 + 1
Jindřichův HradecPříšerky GVNMichaela Míková4 + 1
KladnoYntelygenťyRenata Hajníková4 + 1
Klášterec nad OhříBombarďáciZdeňka Horská8 + 1
KlatovySekundániVáclav Skřivan4 + 1
KlatovyTerciániVáclav Skřivan4 + 1
KořenecVeličinyKarolína Hlubinková3 + 1
KřemžeVandalové z Křemže Olga Boneschová16 + 1
KunoviceSnowflakesAnna Krchňáčková4 + 1
LanškrounBertíciBohdana Najmanová4 + 1
LetohradLišáci ze DvoraPavlína Keprtová6 + 1
LetohradLiščataPavlína Keprtová8 + 1
Lipová-lázněOnestonesHana Chasáková5 + 1
LitovelInFyMaMiroslava Černá7 + 1
Mladá BoleslavČtyřka z DukelskéZdeňka Špičková4 + 1
Mladá BoleslavProstě bagrZdeňka Špičková5 + 1
Mnichovo HradištěVýkonné žárovkyJana Hanušová6 + 1
MostProtoniAdam Novák7 + 1
MostŽárovičkyMarie Mlezivová7 + 1
NymburkBezejmennéDavid Michálek4 + 1
NymburkBohyněDavid Michálek5 + 1
NymburkDařbujániDavid Michálek4 + 1
NymburkFixItDavid Michálek2 + 1
NymburkJednoluminátiDavid Michálek4 + 1
NymburkPerníkářiDavid Michálek5 + 1
NymburkRajčataMarie Stojarová4 + 1
NymburkRiversDavid Michálek5 + 1
NymburkTyršovačkyDavid Michálek5 + 1
NymburkVafleMarie Stojarová4 + 1
NymburkWapeszičeDavid Michálek4 + 1
Okrouhlá, okres BlanskoFastForzMiroslav Juřík4 + 1
OlomoucAntigravitační pomelaŠárka Richterková4 + 1
OlomoucElektrické banányJiří Kvapil4 + 1
Opava 1Duhoví jednorožciRenáta Štenclová10 + 1
OstravaGLLUMODADPetra Kňurová4 + 1
OstravaH2OHana Dušková6 + 2
OstravaWigym 2Petra Kňurová4 + 1
Ostrava-HrabováHrabovští bobřiRomana Šebestová7 + 1
Ostrava-VítkoviceHalaskaJarmila Makúchová10 + 1
PardubiceAlfaIvana Eliášová5 + 1
PardubiceDashersIvana Eliášová5 + 1
PečkyDebrujáři při ZŠ PečkyMichal Zedník7 + 1
Planá nad LužnicíBratři Wrightovémarek hanzal3 + 1
Planá nad LužnicíVon ZeppelinsVít Novák3 + 1
PlzeňAlbertovi potomciVladimíra Zahradníková12 + 2
PlzeňCastorsKateřina Lipertová5 + 1
PlzeňDeltaFKateřina Lipertová2 + 1
PlzeňGallifreyVěra Krůsová4 + 1
PlzeňKružítkaKateřina Lipertová5 + 1
PlzeňMončičáciKateřina Lipertová5 + 1
PlzeňPaPeDeKlKateřina Lipertová4 + 1
PlzeňPapoušciKateřina Lipertová4 + 1
PlzeňPiškvorkyKateřina Lipertová5 + 1
PlzeňPopelniceKateřina Lipertová4 + 1
PlzeňPro Alfa Allstar TeamVěra Krůsová4 + 1
PlzeňSchrödingerovy kočkyIvana Šafránková5 + 1
PlzeňVajcoKateřina Lipertová6 + 1
PlzeňŽelvičkyKateřina Lipertová4 + 1
PlzeňZoukelníci z JevprnicIvana Šafránková5 + 1
PoděbradyAtomiciIveta Vaiglová6 + 1
PoděbradyNew NewtonsIveta Vaiglová7 + 1
PoděbradyVOLTIIveta Vaiglová5 + 1
PrahatercieMŠtěpánka Jirošová32 + 1
Praha 13HokiandaEdita Martoníková4 + 1
Praha 13Magnetky4Edita Martonikova4 + 1
Přerov nad LabemPřerovandyVlasta Karásková4 + 1
Přerov nad LabemPřerovská čtyřkaVlasta Karásková4 + 1
Ronov nad DoubravouHavráňátaJan Havránek9 + 1
ŠlapanicerhododendronDavid Zeman5 + 0
Slavkov u BrnaKomeňákAnna Haisová5 + 1
SokolovMumínciGabriela Zalubilová18 + 1
SokolovPiškotiGabriela Zalubilová14 + 1
SokolovPrimoniGabriela Zalubilová29 + 1
SokolovŠupáciGabriela Zalubilová14 + 1
Staré Město u Uherského HradištěKubíciInka Kubíková10 + 1
ŠternberkJednošutrovciJana Klapková7 + 1
StrážniceMy z tercieVlastimil Prachař8 + 1
StříbroFantastická čtyřkaNaďa Zíková8 + 2
SumperkHluchaciDaniel Krhanek6 + 1
ŠumperkTopiči - zatopíme všem!Hana Švécarová23 + 1
ŠumperkŽirafkyHana Švécarová24 + 1
TáborGoudyTomáš Vaněk11 + 1
TáborLoudíciTomáš Vaněk11 + 1
TáborPapoušci TáborVeronika Burdová4 + 1
TáborŽelatinyVeronika Burdova4 + 1
TepliceČmoudiEva Mojžišová4 + 1
TeplicefykrKvěta Kolářová15 + 1
TepliceGNA se vracíEva Mojžišová3 + 1
TepliceMVE8Květa Kolářová23 + 1
TepliceTepličtí lázeňáciAnna Hlaváčková10 + 1
Trutnov 4FyzikářiSoňa Knapová4 + 1
Trutnov 4Zlaté cívkySoňa Knapová4 + 1
Uherské HradištěTOZUZdeněk Hubáček2 + 1
Uherské HradištětrebaZdeněk Hubáček2 + 1
Uherské HradištěVLABZdeněk Hubáček4 + 1
Uherský BrodTONDAtýmBožena Rytířová4 + 1
VarnsdorfFyziciZdenka Botkova5 + 1
Velké MeziříčíKrystalkyPetr Hladík5 + 1
Velké PavloviceMegatroniJakub Cetl4 + 1
Větrný JeníkovUfoniBlanka Vodová4 + 1
VítkovDominikDominik Nedzbala8 + 1
VítkoveliskaEliška Halamíčková8 + 1
VsetínÁčkaJustýna Střelecká6 + 1
VsetínC4Aneta Dřevojánková5 + 1
VsetínEinstein's BrothersDavid Halmazňa5 + 1
VsetínEinsteinovéErik Šrůma3 + 1
VsetínNanotýmMichaela Čížová5 + 1
VsetínPraseodymLucie Karczubová3 + 1
VsetínRobinoidiRobin Kašpar6 + 1
VsetínStatikaAlexandra Salomonová3 + 1
VsetínVoltíciKamila Lysáková5 + 1
VsetínZlodějky atomůZuzana Potěšilová2 + 1
Žarošice 321MakrošiMarcela Kobzinková12 + 1
Žďár nad SázavouHeisenberg's guysJan Černý2 + 2
Žeravice 37VědátořiKarel Fiala14 + 1
Zlín - MalenoviceČNK3 (na třetí)Dagmar Vacková6 + 1
Zruč nad SázavouZručská š(v)estkaLenka Scholzová8 + 1

4. kategorie - Střední školy

MěstoNázev týmuJméno vedoucíhoČlenů +
vedoucích
BrnoArcanePavel Konopka4 + 0
BrnoBahafannaFilip Ilkanič4 + 1
BrnoBeptima SZdeněk Votava7 + 1
BrnoKokosyJan Hort3 + 1
BrnoKřeniRadek Duchoň4 + 1
brnokrenkadivkykrenkadivky martinhaupt4 + 2
BrnoOlmíciJana Tillerová5 + 1
BrnoSosisónZdeněk Votava5 + 1
BrnoŽebřík vidle je hřeben vidleTomáš Andrlík3 + 1
Brno-ŘečkovicegyrecZdeněk Votava4 + 1
České BudějoviceAETA-DONKIveta Nagyová4 + 1
DomažliceBorn2WinTim Anderle6 + 1
Frýdek-MístekAtraktorHana Hůlová15 + 2
Frýdek-MístekČmeláciHana Hůlová15 + 2
Frýdek-MístekFraktálHana Hůlová15 + 2
Frýdek-MístekROKOLibor Lepík5 + 1
Havlíčkův BrodMUTANTIVáclav Vydlák11 + 1
HumpolecKTRJan Pešek4 + 1
MostBig BangIvana Hotová10 + 1
NesoviceS.T.A.R.S. (Sociopatické Trestuhodně Atraktivní Rozumné Slečny)Kristina Procházková5 + 1
PlzeňZbytkyKateřina Lipertová5 + 1
PlzeňŽYDLEKateřina Lipertová6 + 1
PoděbradynPKJosef Knot7 + 1
PrahaKřováciJaroslav Reichl4 + 1
Praha 1KalichJaroslav Reichl4 + 1
Praha 2SněhulačkyLucie Mrázková3 + 0
Praha 4 BastardiOndřej Moucha4 + 4
Praha 4Budoucí MATFYZÁCILidmila Krchová5 + 1
Praha 8BTB TechJakub Tomaides4 + 1
PřerovPrůmyslováciEva Březinová5 + 1
StříbroBaterkyJana Nedvědová4 + 1
TáborExpedice AresVít Janda9 + 1
TřebíčBobánciZuzana Bobková22 + 1
Uherský BrodIZOBARKYBožena Rytířová4 + 1
Uherský BrodMotorkyBožena Rytířová4 + 1
Újezd u BrnaAnglická slaninaLukáš Vévar4 + 1
Valašské MeziříčíPočkej... já to promyslímKateřina Volková7 + 1
VsetínBlessedPavel Hrnčiřík8 + 1
VsetínMartin je nejlepší!Martin Szymeczek7 + 1
VsetínTrashEva Slavětínská7 + 1
VsetínTrashedEva Slavětínská7 + 1
Žďár nad SázavouBigy ŽďárMarek Nečesal10 + 1