Vyhodnocení základní části ► Turecko


1. kategorie - MŠ a předškoláci (neúčastní se finále)
Název týmu Jméno vedoucího Body
Super ScientistAyse Ceylan Koroglu Kocabas374
green frogsEce YILDIRIM298
Little EinsteinsYolanda Knoesen247
dinomiyoHanife Yabanlı154
erbaysnilhan erbay0

2. kategorie - První stupeň ZŠ (do finále postupuje 1 tým)
Název týmu Jméno vedoucího Body
Týmy postupující do mezinárodního finále
Science ClubMeltem DENİZKUŞU370
Nepostupová umístění
Science ExplorersZeynep Duman365
Super ScientistsMebrure Bursa357
TAKEV scientistsgonca eren353
Şefkat TeamElif Aydoğan315
Creative TAKEV Elif Ünver244
TED BodrumSerkan DAĞ149
halicprimaryschoolHüseyin ASRAK50
ksk takevkazım bencik50
Bilsem'in YıldızlarıDerya GİRGİN SARIDAŞ0
BrainbullsGokce Gemicioglu0
KIRKA ATATÜRKŞenol YAZICI0
kırka2sezen taşdemir0
kırka3yasemin özkan0
Küçük BilginlerDerya GİRGİN SARIDAŞ0
Minik MucitlerDerya GİRGİN SARIDAŞ0
new hopeSerdar çalışkan0
PİRİ REİS NAVİGATORCENGİZ TEKERCİ0
Scientific FlowersSemra Keskin0
Yeteneğin Yıldızı SensinDerya GİRGİN SARIDAŞ0

3. kategorie - Druhý stup. ZŠ a SŠ (do finále postupuje 1 tým)
Název týmu Jméno vedoucího Body
Týmy postupující do mezinárodního finále
EurekaPelin Kılıç386
Nepostupová umístění
Cup WinnerMehmet ÇELTEK385
Simple ScienceMehmet ÇELTEK382
Çılgın TasarımcılarHalime Başcı372
Fenomennevra sert zoral370
Science Envoyscandan kafalı367
BicycleBarkın Güdü364
EnderunŞükriye Türkben361
İntelegent kids of İTKGökçe Köksal358
HezarfenŞükriye Türkben356
Team QuarkLeyla AYVERDİ355
MAEYGamze KILIÇ354
FOREVER SCIENCEHATİCE YARALI347
Pioneers of ScienceFevzi İnce344
parlayan yıldızlarmurat taşkın315
Berilce QueensOkan Kenar313
Path to TeslaNurdan Genç Leylabi280
FeneverGül Süner274
Araştırma Geliştirme Eğitim Takımı (AGET)Fatma Küçükbayrakdar 271
Seven's Teamsezgi demirağ232
Turkish inventorscevat kaplan225
fenomancevat kaplan200
Little EinsteinGamze Fitnat KILIÇ190
TakevstarsGulcin Uzel185
CAMOUFLAGEÖzden ACAR168
BİLİM KAHRAMANLARIFATMA NUR ÖZCAN147
IELEV125Emel Karakurdu146
bilim canavarlariburcu ozdemir113
halicsecondaryschoolHüseyin ASRAK69
POWER TEAMBaşak Arman56
Colourful IdeasOzan Öngel 45
SULTAN's of SCİENCESERAP BALCI BORHAN42
Black Hole ExplorersTerken Kenar40
GovsaAyhan KIR30
FEN-BİLİM TAKIMIMUSTAFA BÜLBÜL25
ABAatlas sayin0
BAŞARDIKsibel tuncay0
bilim canavarlarimizburcu ozdemir0
bilim canavarları..burcu özdemir0
BilsemMelih KERMAN0
Blue Butterfliesmerve koçyiğit0
BRAİN TEAMŞENİZ YILMAZ0
Crazy GirlsNisa ETİZ0
Crazy TurksOzan Öngel 0
DALAMA 7/Bfatma gümüş ünal0
ENKASerra Üner0
FENCİLERFATMA NUR ÖZCAN0
Guroymak YBOburak akgul0
Hürriyetebru şen0
imam powersibel tuncay0
ISTANBUL TEAMMERVE ÖZDEMİR0
Istiklal yildiziMustafa Uysal0
istiklalihoİbrahim Taşdemir0
KASIRGASELİN SÖYÜNCÜ0
küçük bilimcilerburcu ozdemir0
Little Scientistözlem ortak kılınç0
lord of the scientistsYalçın ibiş 0
Magic treeNisa Etiz0
Mucit DörtlüNurgül Güngör0
NEWTONSMUGE ATAMAN0
Power of brainFatma Çeliktaş0
science addictshakan kırmızıbekmez0
Science for childAhmet Kurban0
Science for lifeDerya Evin 0
SpidersIşılay Tuğçe Akgünlü0
Takev scienceGulcin Uzel0
takım yıldızıibrahim kaya0
THEİMAMALİŞAN ÖNGÜN0
turkienceDafne Karkalem0
Young ScientistSerkan Yoldas0
Young Scientistsözlem ortak kılınç0

4. kategorie - Střední školy (do finále postupuje 1 tým)
Název týmu Jméno vedoucího Body
Týmy postupující do mezinárodního finále
RoadToCharlesBridgeSelçuk Yusuf Arslan391
Nepostupová umístění
Not The Beeszehra ayça ergin361
GOLDEN HORNEmre Turan349
PROJECTDAhmet EREN348
Project KAIHLErsin Ertürk334
ŞAFAKBuket Atikler327
The walking brainsErkan Öktem308
ScholarcumhuriyetDeniz Akgül290
Turkish DelightErkan Öktem213
NanoNadide ÜNAL128
milkywayErkan Öktem91
Schrödinger's CatsCeyda Karçal52
karanlik gecitonur oge50
AEGEANBANU SAHRANÇ0
gokkusagiyesim nayman0
karanlık geçitonur oge0
MusterMarkErkan Öktem0
OZ GOLDEN HORNGizem Ekşi0
Ra'dhamit sandalcılar0
SSTArzum Özyiğit0
Team 6/COzan Orhun Gülbasar0
Team PotatoUtku Kandemir0
UVA necibe özer0