Vyhodnocení základní části ► Slovensko


1. kategorie - MŠ a předškoláci (neúčastní se finále)
Název týmu Jméno vedoucího Body
Malí EdisoniSoňa Šimončičová395
Malí - veľkí vedciMartina Remeňová391
Malí vedciPatrícia Tuschlová389
TatrakukáčiGabriela Gromnicová293
sovíčatáMarta Musilová97

2. kategorie - První stupeň ZŠ (do finále postupuje 1 tým)
Název týmu Jméno vedoucího Body
Týmy postupující do mezinárodního finále
Palínske sovičkyKatarína Točená400
Nepostupová umístění
Five S GirlsJana Šošovičková391
LabyrintJana Šošovičková391
ApromudrciEmília Štefániková390
Kežmarskí výskumníciJanka Šišková389
PegasMiroslava Kurčíková380
DrobciGabriela Plačková355
VýskumníciAlena Šajdáková336
ŠKOLIENKAMarcela Barteková324
BádateľkoviaLubomír Húšťava280
Ružomberskí panteriMartina Panisová235
GizmoScienceJana Šošovičková167
DUSTYLea Danihelova100
Amavet klub č. 956Mária Ďuríková0
Amavet klub č. 962Miloslav Ofúkaný0
Human 1Kornélia Vojtaníková0
Kežmarská štvorkaJanka Šišková0
Malí výskumníciJaroslava Surgentova0
RozmarínčatáSilvia Szabóová0

3. kategorie - Druhý stup. ZŠ a SŠ (do finále postupuje 1 tým)
Název týmu Jméno vedoucího Body
Týmy postupující do mezinárodního finále
PAKTovkaMilana Buhajová399
Nepostupová umístění
Viac hláv, viac kapustyPavol Mederly390
Tercia BMartina Košutová388
ŠmálikovciBeáta Marasová386
Fantastická 6Katarína Štrbová385
StonozkaĽubica Morková385
DráčikMarta Števková384
Pastelky z BytčeVeronika Behríková383
DR.WATsIveta Papcunová380
MysliteliaKatarína Štrbová373
Tím géniovKatarína Štrbová360
SnaživciKatarína Štrbová353
VeďáciJana Šošovičková327
Malé veselé hranolkyAneta Bohmová325
FlegmošiLenka Paseková300
GA FiveMorgan McNulty283
EinsteinerkyOľga Hírešová276
NicolasovciJana Šošovičková170
Tím HUMANPeter Protivňak90
Bond girlsRoman Sány80
PohoďáciLenka Paseková75
9taciJana Šošovičková70
Amavet Nové Mesto nad VáhomHana Trúsiková0
Human 2Kornélia Vojtaníková0
ILLUMINÁTIVladimíra Fejová0
KalkulátoriMartina Močárová0
Kapria organizáciaJana Šošovičková0
KrtiRoman Sány0
MATIGOLýdia Špániková0
MierovaciMiroslava Janovová 0
MimoniqAndrea Rohaľová0
PelikánJán Urbašík0
Prima žiaciEdita Andrejčiková0

4. kategorie - Střední školy (do finále postupuje 1 tým)
Název týmu Jméno vedoucího Body
Týmy postupující do mezinárodního finále
GYVVJán Motešický392
Nepostupová umístění
GAJGOAdriána Pešková350
Sninské TigreJana Petrovajová340
PEKOVeronika Behríková333
BioTeamJanka Potucká325
Kvinta APavol Babjak298
KyanidyNatália Abtová269
elektroniciTatiana Hoffmannová229
Delta TeamLadislav Horváth157
one team one dreamIvana Drábová120
Lonely WolfJakub Petrík70
KladivoAndrea Rohaľová0
millenniumTomáš Červeň0
SOŠBeáta Gedeonová0
strojariPeter Fábik0