Vyhodnocení základní části ► Česká republika


1. kategorie - MŠ a předškoláci (neúčastní se finále)
Název týmu Jméno vedoucího Body
MŠ TěšoviceLucie Khasová400
Modré kuličkyMartina Mokrošová395
PampeliškyŠárka Kučerová393
HeřmánciMarcela Cacková390
Křižíci z VrchlabíJaroš Stříbrný390
Naše školkaLenka Chládková390
kocickyTaťána Machová387
ČesílciAlexandra Grabovská372
Mateřská škola KamarádMarie Zlatníková348
Červené pandyMagdaléna Němcová335
Akademické předškolní centrum AVČRAnna Chábová320
TymjánciBarbora Winklerová245
ZvídálciRadka Juhászová245
SovičkyBohdana Jarolímová83
Malí koumáciJana Večeřová0

2. kategorie - První stupeň ZŠ (do finále postupují 4 týmy)
Název týmu Jméno vedoucího Body
Týmy postupující do mezinárodního finále
Lukovský bleskJiří Šára400
ŽabáciRadovan Mikeš400
Ivančická dvacetšestkaEster Klodová396
Šikovné MakoviceKateřina Paušová396
Nepostupová umístění
Správná pětkaHana Halamíčková395
Fištróni z KrumlovaDenisa Sedláčková392
JarošáciPetr Ogrocki392
Malí PandytiLukáš Bílek392
MimoniLenka Gažiková391
Zvídavé makovičkyIlona Vaculíková390
IQáčiRenata Hajníková389
přírodovědný kroužekJaroslava Švejkarová387
IIíčkaBarbora Kamasová385
Kraslické hlavičkyIva Sokolová385
EinsteiniBarbora Kamasová383
Pokusácijirina martykanova380
Síla se probouzí v DobřejovicíchPeter Zafka380
KukadlaVěra Blažíčková379
MozkomorovéBarbora Kamasová376
PátračiPetra Marhounová374
OSTROVANÉEva Štorová372
MagnetiRenata Hajníková371
Polabští PřerováciVlasta Karásková371
Liga chytrýchMiloslava Schnebergerová368
GrimovéEva Dvořáková367
Liga mistrů U. F. A.Zuzana Kociánová365
Monty School 1Markéta Jurštáková361
KulíšciMarta Suchomelová358
Badatelé Ferda 1.BHana Havlová355
TymyjániBarbora Winklerová353
Vědci z HovorčovickéJaroslav Skokan353
PoličáciPavla Šmídová350
Šikovné rucePavla Šmídová350
PavouciSimona Sabáková349
Einsteinova partaZŠ Tymákov348
ŽárovkyBlanka Vodová348
OrteňáciMonika Hodaňová345
SparťaniPavla Šmídová345
OstřížiDana Polcerová342
Sluníčko-PetřvaldIlona Křižákova336
PokusíciBlanka Vodová332
VšeználciMarie Brožová328
Třetí AHana Šťastná318
Mikroši II.Marcela Kobzinková313
TuklaťáciOlga Vokřálová308
Mikroši IMarcela Kobzinková307
ZvídavíKrausová Ivona303
ChemiciAlena Vaníčková280
AlfyAlena Vaníčková275
VševědovéFilip Svoboda270
VševědciDavid Michálek259
RůžovkyIva Rausová254
Koumáci - PíditeléIva Hájková245
KřižíciStanislava Panzerová245
MozkouniDavid Michálek245
Geniální meteoritiDavid Michálek240
Radioaktivní EinsteiniDavid Michálek228
Oříšci5Libor Kvapil215
super žáciPavlína Dlabková180
RakeťáciMartina Horváthová155
ŠikulkyJitka Junková140
Šikulové IDagmar Brožová140
A je to!Martina Horváthová100
KamarádiIveta Reinischová95
mudrcovéRadka Zdražilová90
Modřanští techniciVáclav Olmer85
KoťataMichaela Koutová70
RatajáciDenisa Urbánková65
KoumáčciDagmar Bajáková55
AntonínciŠtěpánka Fabiánová0
ČtvrťáciZuzana Kociánová0
DelfíniDaniela Truhlářová0
KMV 1Jiří Mach0
KomeňáčekDenisa Janíková0
Konstruktéři budoucnostiRadka Šístková0
KoumáciHelena Mihálová0
Malí vědátořiJana Seidlová0
MikrošiMarcela Kobzinková0
Mladí DebrujářiAlena Šáfrová0
MolekulyRadka Juhászová0
Monty School 2Markéta Jurštáková0
PÁŤÁCIKVĚTOSLAVA ADAMČÍKOVÁ0
PřemkyHana Doleželová0
Pro slepičí kvočLenka Scholzová0
PROZKOUMÁCILIBUŠE ŠIMONOVÁ0
Průzkumníci z BudčeHana Hlinková0
ŠikulovéPetra Bartásková0
SlaměnkaPavla Pazderová Merlinová0
SovíniJitka Junková0
SpektrumJakub Režňák 0
ŠpindlataPavlína Šustková0

3. kategorie - Druhý stup. ZŠ a SŠ (do finále postupuje 7 týmů)
Název týmu Jméno vedoucího Body
Týmy postupující do mezinárodního finále
Fantastická čtyřkaNaďa Zíková398
GoogolMiroslava Podávková398
Lišáci ze DvoraPavlína Keprtová398
atomyRadovan Mikeš396
InFyMaMiroslava Černá396
ZŠ TGM JihlavaMarie Palánová395
DobráciBlanka Vroblová393
Nepostupová umístění
PřerovandyVlasta Karásková392
VafleMarie Stojarová392
AlfaIvana Eliášová391
PopelniceKateřina Lipertová391
RajčataMarie Stojarová390
PrimoniGabriela Zalubilová388
P x ERadovan Mikeš386
LiščataPavlína Keprtová385
FastForzMiroslav Juřík384
PepřenkyVeronika Olšovcová383
Albertovi potomciVladimíra Zahradníková382
BAT teamHonza Kacafirek381
AjnštajnovéLukáš Vaněček380
ProtoniAdam Novák380
VirusáciVítek Janeček380
ŹářivkyAlexandra Grabovská380
Výkonné žárovkyJana Hanušová379
NanobotiMiroslava Podávková378
Duhoví jednorožciRenáta Štenclová377
Počkej siAlexandra Grabovská377
tercieMŠtěpánka Jirošová377
Schrödingerovy kočkyIvana Šafránková376
Příšerky GVNMichaela Míková375
RafaeloAlena Žučková375
RebelovéIveta Nagyová375
KlamerkyLeon Hahn374
ToxiciMichaela Černá374
YntelygenťyRenata Hajníková374
GallifreyVěra Krůsová373
MarshmallowAlena Žučková373
Přerovská čtyřkaVlasta Karásková373
PVOPPAlena Žučková370
BábofkyIveta Nagyová369
VLABZdeněk Hubáček368
4 newtonyHana Petráková Hartmannová367
rhododendronDavid Zeman367
Antigravitační pomelaŠárka Richterková366
For KiwiZdeňek Kadeřábek365
PižmoniIveta Nagyová365
Zoukelníci z JevprnicIvana Šafránková365
TONDAtýmBožena Rytířová363
Heisenberg's guysJan Černý362
BombarďáciZdeňka Horská356
ChroustiZdeňka Žejdliková355
NanotýmMichaela Čížová355
Prima atomyJana Krejčíková355
Topiči - zatopíme všem!Hana Švécarová355
Pro Alfa Allstar TeamVěra Krůsová349
Vandalové z Křemže Olga Boneschová349
GLLUMODADPetra Kňurová348
TOZUZdeněk Hubáček348
SnowflakesAnna Krchňáčková347
The TučňáciIveta Nagyová345
DashersIvana Eliášová344
TRIBUSAlena Žučková344
OnestonesHana Chasáková343
BramboryAlena Žučková342
Geniální mozkyMiroslav Kubera339
JednošutrovciJana Klapková339
Papoušci TáborVeronika Burdová338
Tepličtí lázeňáciAnna Hlaváčková337
RiversDavid Michálek336
FyzikářiSoňa Knapová335
ŽelvičkyKateřina Lipertová335
GJVJmastersJan Nevečeřal328
JednoluminátiDavid Michálek327
4PIGSAlena Žučková326
DeltaFKateřina Lipertová322
SyčáciPetra Kaiferová315
fyzikální gangBohumila Kroupová310
Spolek 8 betaBohumila Kroupová310
KvarkyMiroslava Podávková307
KružítkaKateřina Lipertová305
ČNK3 (na třetí)Dagmar Vacková304
Chlupaté neuronyMiroslava Podávková303
Lemuři z CerhovicJan Šebesta303
WapeszičeDavid Michálek303
FixItDavid Michálek302
KomeňákAnna Haisová295
BezejmennéDavid Michálek292
Elektrické banányJiří Kvapil289
Zručská š(v)estkaLenka Scholzová288
JednorožkyMiroslava Podávková279
HorníciViera Horňáková276
ŽelatinyVeronika Burdova270
BohyněDavid Michálek268
KrocaniHana Slachová268
ŽirafkyHana Švécarová263
TýmMonika Bouchalová261
KrystalkyPetr Hladík253
PerníkářiDavid Michálek250
MakrošiMarcela Kobzinková239
ČmoudiEva Mojžišová237
MVE8Květa Kolářová234
FattyArmyIrena Fikáčková231
My z tercieVlastimil Prachař230
Osmá AHana Šťastná229
MegatroniJakub Cetl228
Einstein - novéMiroslav Kubera224
Osmá BHana Šťastná223
Oříšci7Libor Kvapil205
DařbujániDavid Michálek204
Vydry s.r.o.Marta Chludilová201
fykrKvěta Kolářová200
TyršovačkyDavid Michálek198
GoudyTomáš Vaněk190
TerciániVáclav Skřivan186
ŠupáciGabriela Zalubilová182
HluchaciDaniel Krhanek181
vodovkyZdeněk Kadeřábek180
SobíciMiroslava Podávková179
UfoniBlanka Vodová178
Trávníčkovy sekačkyMarta Chludilová175
PraseodymLucie Karczubová171
MumínciGabriela Zalubilová170
MončičáciKateřina Lipertová162
ÁčkaJustýna Střelecká161
Wigym 2Petra Kňurová158
TAB teamJan Kacafírek151
VědátořiKarel Fiala138
DestructionTeamMiroslava Čermáková134
Saucisses VI.Miroslav Kubera122
CastorsKateřina Lipertová90
GNA se vracíEva Mojžišová90
VoltíciKamila Lysáková90
ZWEISTEINIVáclav Vydlák87
Smart CatsAlena Zučková82
LollipopZdeněk Kadeřábek80
Saucisses V.Miroslav Kubera76
PilotiHana Jano72
HokiandaEdita Martoníková68
Zlaté cívkySoňa Knapová68
TigersTereza Točíková61
ČervíciHana Slachová57
Čtyřka z DukelskéZdeňka Špičková50
ČtyřkaMiroslav Kubera46
PuntíkovéHana Slachová45
DAS teamJan Kacafírek40
Test TubesIveta Nagyová35
(J)ElitaHana Jano0
Absolutní nulyMilan Hlaváček0
AgamáciJan Lepič0
AtomiciIveta Vaiglová0
AtomosHana Petráková Hartmannová0
BaryonyLukáš Krtek0
BertíciBohdana Najmanová0
BobuleNatálie Justová0
Bratři Wrightovémarek hanzal0
C4Aneta Dřevojánková0
DASteamHonza Kacafírek0
Debrujáři při ZŠ PečkyMichal Zedník0
Dokonalá číslaEva gebhardtová0
DominikDominik Nedzbala0
Einstein's BrothersDavid Halmazňa0
EinsteinovéErik Šrůma0
Elektric hypeJana Novotna0
eliskaEliška Halamíčková0
FUTURENatálie Kičinová0
FyziciZdenka Botkova0
H2OHana Dušková0
HalaskaJarmila Makúchová0
HavráňátaJan Havránek0
Hrabovští bobřiRomana Šebestová0
Jablonečtí antonínciŠtěpánka Fabiánová0
KMV 2Jiří Mach0
KomeňáciIrena Fikáčková0
KubíciInka Kubíková0
LachtaniMartin Hendrych0
LoudíciTomáš Vaněk0
Magnetky4Edita Martonikova0
MargotkyNela Vlasáková0
NeandrtálciHana Petráková Hartmannová0
NejkřenZdeněk Kadeřábek0
New NewtonsIveta Vaiglová0
NounajmeŠkola Hartmanice0
PaPeDeKlKateřina Lipertová0
PapoušciKateřina Lipertová0
Párky v rohlíkuJiří Skotal0
PiškotiGabriela Zalubilová0
PiškvorkyKateřina Lipertová0
Prostě bagrZdeňka Špičková0
PuntíciHana Slachová0
RobinoidiRobin Kašpar0
Saucisses III.Miroslav Kubera0
SekundániVáclav Skřivan0
Šikulové 2Dagmar Brožová0
SpeedyNela Šikýřová0
StatikaAlexandra Salomonová0
ToxidiMarek Coufal0
trebaZdeněk Hubáček0
Tymy-borciBarbora Winklerová0
Unicorns Jiří Čaďa 0
VajcoKateřina Lipertová0
VeličinyKarolína Hlubinková0
VLM teamJan Kacafírek0
VOLTIIveta Vaiglová0
Von ZeppelinsVít Novák0
ŽárovičkyMarie Mlezivová0
Zdeka je Katka BlažkováIveta Nagyová0
Želvy jedou Hana Jano0
Zlodějky atomůZuzana Potěšilová0
zskourimMagdaléna Choutková0

4. kategorie - Střední školy (do finále postupují 2 týmy)
Název týmu Jméno vedoucího Body
Týmy postupující do mezinárodního finále
BTB TechJakub Tomaides395
Expedice AresVít Janda395
Nepostupová umístění
ŽYDLEKateřina Lipertová386
BaterkyJana Nedvědová385
ZbytkyKateřina Lipertová385
Počkej... já to promyslímKateřina Volková383
Beptima SZdeněk Votava380
nPKJosef Knot375
MotorkyBožena Rytířová370
AtraktorHana Hůlová362
BobánciZuzana Bobková355
Budoucí MATFYZÁCILidmila Krchová354
MUTANTIVáclav Vydlák350
SosisónZdeněk Votava342
SněhulačkyLucie Mrázková341
ČmeláciHana Hůlová331
Big BangIvana Hotová330
KřováciJaroslav Reichl285
FraktálHana Hůlová242
ArcanePavel Konopka232
Bigy ŽďárMarek Nečesal180
KTRJan Pešek180
Žebřík vidle je hřeben vidleTomáš Andrlík178
KokosyJan Hort127
S.T.A.R.S. (Sociopatické Trestuhodně Atraktivní Rozumné Slečny)Kristina Procházková105
ROKOLibor Lepík85
IZOBARKYBožena Rytířová79
BahafannaFilip Ilkanič54
AETA-DONKIveta Nagyová50
Anglická slaninaLukáš Vévar0
BastardiOndřej Moucha0
BlessedPavel Hrnčiřík0
Born2WinTim Anderle0
gyrecZdeněk Votava0
KalichJaroslav Reichl0
KřeniRadek Duchoň0
krenkadivkykrenkadivky martinhaupt0
Martin je nejlepší!Martin Szymeczek0
OlmíciJana Tillerová0
PrůmyslováciEva Březinová0
TrashEva Slavětínská0
TrashedEva Slavětínská0